iconPRODEJNA
Rašínovo nábřeží 1571/62, Praha 2
Tel.: 224 911 901  |  Mobil: 608 201 704
Email: panoptikum@panoptikum.cz

Vážení zákazníci, milí návštěvníci!
Během letních prázdnin (od 01.07. do 01.09.2024) máme o sobotách ZAVŘENO.

Jste zde:  Úvodní strana » Reklamní odkazy » DORINT

Luxusní koupelny na vlastní kůži

Jste-li náročnější klienti a hledáte nejmodernější nabídku koupelen, zbystřete. V roce 2017 byla v Praze otevřena nová vzorková prodejna těch nejluxusnějších koupelen celosvětově uznávané značky Dornbracht Group a Alape. Celých 150m2 je poskytnuto pro prezentaci luxusního vybavení koupelny, jako jsou koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty. A nejen to, prodejna Vás uchvátí zainteresovaným personálem, který si vyslechne požadavky a ukáže Vám veškeré vymoženosti nabízeného sortimentu.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Koupelny Praha - odkazy vám poslouží pro inspiraci produktů

Prémiová značka Dornbracht Group se vyznačuje inovativními technologiemi s vysoce kvalitními standardy na manufakturní úrovni. Společnost vyzdvihují i vysoce kvalifikovaní zaměstnanci a nejmodernější výrobní technologie. Kulturní hodnota této značky a produktů je od roku 2001 vylepšená perfektními produkty dceřiné společnosti Alape, která se specializuje na výrobu sanitárního zařízení a to především do luxusních koupelen. Navštivte vzorkovou prodejnu Dorint DG centrum na Žižkově v Praze a nechte se unést luxusem. Domov je jako střed našeho života a dává bezpečí a umožňuje nám relaxovat. Proto je se nabízí mít doma prvky kvality a luxusu pro větší prožitek.

Koupelny Praha - vzorková prodejna Dorint DG centrum nabízí:

Luxusní koupelny – sprchy nové doby pro náročné

Společnost Dornbracht je velmi inovativní a umí dokonale sestavit sprchový kout právě pro Vaše pohodlí a každodenní očistný zážitek. Sprchové systémy jsou nabízeny v jakékoliv velikosti i do jakéhokoliv prostředí. Luxus ze sprchování můžete zažít všude. V nabídce jsou sprchové kouty a boxy, venkovní sprchy, sprchové kouty s vaničkou. A to vše je velmi vynalézavě doplněno moderními speciálně designovanými zástěnami nebo i sedátky do sprchy pro báječnější prožitek.

Luxusní koupelny – lázně u vás doma

Navštivte Dorint DG Centrum v Praze a nechte se okouzlit koupelnovým prostředím. Čeká Vás tu zážitek provázený perfektními detaily, které spolu tvoří dokonalý architektonický a estetický celek. Pro svou domácí koupelnu můžete vybrat takové prvky luxusu, že se v ní budete cítit jako v relaxační lázni. Speciální prvky, které používá společnost Dornbracht a stále je inovuje po mnoho let, nabízí nový zážitek ze sprchování i pobytu v koupelně, kde se zastavíte, zrelaxujete a perfektně se očistíte.

Luxusní koupelny a sanitární vybavení od Alape

Přes 125 let na trhu, to je společnost ALAPE, a to samo o sobě už značí vysokou kvalitu nabízených produktů. Tato společnost byla založena roku 1896 Adolfem Lamprechtem v Penigu a začínala s nabídkou luxusních umyvadel do koupelen. Společnost se neustále vyvíjí a kráčí s dobou, nebo možná o krok napřed. Dokonale laděné prvky, jako je vestavěné umyvadlo nebo koupelnová skříňka s vestavěným umyvadlem, to jsou výrobky, které právě společnosti ALAPE vynalezla a jako první na světě je představila na trhu.

Copyright © 1998 - 2024 panOPTIKum  |  Marek Wirth  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber

image