iconPRODEJNA
Rašínovo nábřeží 1571/62, Praha 2
Tel.: 224 911 901  |  Mobil: 608 201 704
Email: panoptikum@panoptikum.cz

Vážení zákazníci, milí návštěvníci!
Během letních prázdnin (od 01.07. do 01.09.2024) máme o sobotách ZAVŘENO.

Jste zde:  Úvodní strana » Reklamní odkazy » Deratizace Praha

Deratizace štěnic

Deratizace štěnice, jinak také dezinsekce štěnic je komplexní proces, který provádí kvalifikovaní odborníci k absolutnímu vyhubení a odstranění škůdců. Doporučujeme zavolat odborníky už jen při malém podezření. Firma Deratizace Praha přijede do 2 hodin a zjistí závažnost problému. Ihned informuje klienta o dalším postupu pro 100% účinnost vyhubení štěnic. Profesionální deratizační společnost má k dispozici nejkvalitnější a nejmodernější prostředky. Nic, co koupíte v obchodě, nenahradí tyto prostředky. Není možné se kvalitně zbavit těchto škůdců vlastními silami. Deratizace štěnic trvá přibližně 3 týdny, podle rozsahu.

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Deratizace štěnic – kousnutí od štěnice

Jak vypadají štípance od štěnice? Někdy se chybně zaměňují za štípance od komára. Na kůži se objeví malé červené štípance, puchýřky, svědivá vyrážka nebo hnisavá ložiska. Štěnice vylézají hlavně v noci a přes den se schovávají v temných místech, tedy jejich přítomnost je těžké poznat. Kousnutí od štěnice v momentě sání není bolestivé, protože štěnice vpustí do rány anestetikum. Více se o štěnici domácí a její likvidaci dozvíte na perfektním informativním webu firmy Deratizace Praha. 

Deratizace štěnic – stopy a rozpoznání výskytu

Kromě kousnutí od štěnice můžete také pozorovat malé černé tečky na prostěradle, v okolí postele, hlavně v rozích, nebo také v pelíšku domácího zvířete. Tyto malé tečky jsou výkaly od štěnice. Štěnice domácí se přes den ukrývá ve skrytých koutech, místech, kde je tma. Jakmile objevíte jeden z těchto důkazů, ihned volejte specialisty na hubení štěnic. My doporučujeme firmu Deratizace Praha, neboť má mnohaleté zkušenosti a nabízí 100% účinnost i garanci svých služeb.

Deratizace štěnic – výhody společnosti Deratizace Praha

  • Kvalifikovaní zaměstnanci firmy Deratizace Praha jsou u vás do 2 hodin a ihned zajistí situaci.
  • Firma je na trhu přes 15 let a v období dovolených řeší výskyt štěnice domácí denně.
  • Profesionální přístup ke klientům, diskrétnost a kvalitní služby za rozumné ceny.
  • Společnost využívá nejmodernější prostředky na hubení štěnic a likvidace probíhá diskrétně, rychle a bezpečně.

Deratizace štěnic – neváhejte zavolat odborníky

Likvidace štěnic je práce jen pro odborníky. Na trhu se samozřejmě vyskytují přípravky dostupné každému, ale pozor na to. Je to jen marketingový trik a tyto přípravky mnohdy situaci jen zhorší. Štěnice si totiž na tyto nekvalitní jedy akorát vytvoří rezistenci neboli odolnost, a nijak jim to neublíží. Tato rezistence štěnic potom působí velký problém pro odborníky, neboť celý proces deratizace štěnic pak trvá déle a vyžaduje přísnější podmínky. Profesionální přístup vám nejen zajistí rychlé a kvalitní odstranění, ale zároveň vám ušetří čas, peníze a starosti. Firma Deratizace Praha garantuje 100% úspěšnost. 

Deratizace štěnic – nebezpečná informace o výskytu

Mezi lidmi se věří, že se štěnice domácí vyskytuje jen ve špinavém prostředí nebo prostředí se špatnými hygienickými návyky. To je velká mýlka! Která bohužel v lidech vyvolává stud a brání volat odborníky ihned. Lidé raději problém skryjí a snaží se situaci vyřešit sami. Nicméně tím vše vždy jen zhorší. Společnost Deratizace Praha pomáhá diskrétně řešit tento problém v domácnostech, bytech, ale i hotelech, ubytovnách, školách či firemních skladech.

Kdy a kde se objevují štěnice?

  • Štěnice domácí se objevuje nejvíce v místech, kde je velký výskyt lidí.
  • Štěnice si můžete dovézt z dovolené, ať už z hotelu, chatky nebo Airbnb.
  • Dokonce si štěnice k vám najde cestu z kanceláře, autobusu, vlaku nebo školy.
  • Není ani výjimkou, že se štěnice stěhují a rozmnožují mezi bytovými jednotkami a panelákovými byty.

Copyright © 1998 - 2024 panOPTIKum  |  Marek Wirth  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber

image