iconPRODEJNA
Rašínovo nábřeží 1571/62, Praha 2
Tel.: 224 911 901  |  Mobil: 608 201 704
Email: panoptikum@panoptikum.cz

Jste zde:  Úvodní strana » Reklamní odkazy » BVP

Firma Urban BVP specialista na garážová vrata

Společnost Urban BVP - brány, vrata, ploty - působí na trhu už přes 20 let. Za tu dobu se firma stala opravdovým specialistou na své výrobky, kterým skutečně rozumí. Objednat si u nich můžete garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. To vše za velmi přijatelné ceny, s minimální poruchovostí, záručním i pozáručním servisem a profesionálním přístupem ke svým klientům.

BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Garážová vrata - rozdělení

Spolehlivost firmy Urban BVP je jednou z mnoha skvělých výhod. Firma dodává ty nejlepší produkty ve vysoké kvalitě v domluvených realizačních termínech. Mistrem v oboru se společnost stala také díky profesionální výrobě garážových vrat. Garážová vrata navrhují a vyrábí na míru, pro maximální spokojenost svých zákazníků.

Garážová vrata dvoukřídlá

Cenově nejdostupnější a přitom vysoce kvalitní jsou dvoukřídlá garážová vrata. Tento typ vrat je snadný na instalaci, nabídka je v mnoha provedeních a variantách. Garážová vrata jsou velmi tichá, nenáročná na údržbu a mají opravdu dlouhou životnost. Křídla jsou zavěšena na pantech v rámu, což tvoří bytelnou, trvanlivou a bezpečnou konstrukci.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou velmi odolná, těsnící a šetří místo v garáži i před ní. Tento typ vrat se ukládá pod strop, chod je velmi tichý a dá se ovládat manuálně nebo na dálkové ovládání. Sekční garážová vrata jsou ideální variantou pro garáže blízko silnice nebo chodníku. Navíc rám nezužuje vjezd do garáže.

Rolovací garážová vrata

Vysoce kvalitní jsou rolovací garážová vrata vyrobená ze speciálních druhů lamel. Vrata se rolují do prostoru nad vjezdem a díky tomu nezabírají místo v garáži, před ní nebo pod stropem. Instalace rolovacích garážových vrat je snadná a můžete je objednat pro jakoukoliv garáž, dokonce i pro již postavenou. Díky tomu, že jsou rolovací garážová vrata vyráběna přesně na míru, zajistí vám perfektní tepelnou izolaci a ušetří prostor, čas i finance za vytápění domu.

Výklopná garážová vrata

Vrata s moderním vzhledem, jednoduchým ovládáním a dlouhou životností jsou výklopná garážová vrata. Stačí jeden pohyb a vrata otevřete směrem ke stropu nebo zavřete dolu. Garážová vrata šetří místo v garáži i před ní. Výklopná garážová vrata můžete u firmy Urban BVP pořídit v mnoha barevných variantách a přitom za velmi výhodnou cenu.

Garážová vrata s dveřmi

Zajímá-li vás jak ušetřit energii i čas při průchodu garáží, aniž byste museli otevírat celá garážová vrata, tak jsou tu pro vás garážová vrata s dveřmi. Garážová vrata s dveřmi jsou ideálním řešením, jak získat další vstup do domu a zároveň nenechat unikat teplo. Navíc jsou dveře opatřené bezpečnostními prvky, jako je: vestavěný zavírač, výšková fixace, vestavěný magnetický detektor otevření dveří a fixace otevřených dveří. Tento typ garážových vrat je velmi praktický i pro garáže, které neslouží jen pro parkování auta, ale třeba i k uskladnění věcí nebo jako dílna.

Profesionální služby od firmy Urban BVP

Určite vám doporučujeme kontaktovat společnost Urban BVP. Získáte profesionální servis, doporučení, výrobu i montáž a závěrem bezporuchové produkty za skvělé ceny. Všichni zaměstnanci společnosti Ubran BVP jsou vysoce kvalifikovaní a proškolení. Pro tuto firmu je zákazník na prvním místě a nezaleknou se jakkoliv náročné či velké poptávky. Pokud nevěříte, kontaktujte společnost Urban BVP a požádejte si o zpracování poptávky zcela zdarma. Uvidíte, že už jinam nepůjdete.

Copyright © 1998 - 2024 panOPTIKum  |  Marek Wirth  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber

image