iconPRODEJNA
Rašínovo nábřeží 1571/62, Praha 2
Tel.: 224 911 901  |  Mobil: 608 201 704
Email: panoptikum@panoptikum.cz

Sportovní nastavitelné brýle

Revoluce: prémiová sportovní značka brýlí nově i v naší optice

Pokud stále ještě sportujete v dioptrických brýlích, zpozorněte. Prémiová rakouská značka sportovních brýlí, která staví na dekádách know-how v segmentu sportovních brýlí, je nově k dostání v naší a vaší oční optice.

Za značkou evil eye stojí tým profesionálů, který je podepsaný pod úspěchem sportovní značky brýlí adidas. Evil eye však zařadil vyšší rychlost a převod a my máme velkou radost z toho, že vám můžeme značku evil eye nabídnout.

Zejména pro ty z vás, kteří ke sportu potřebujete i dioptrickou korekci, máme co nabídnout. Evil eye nabízí k samotné obroučce i svůj vlastní dioptrický zábrus do sportovních funkčních čoček. To vše se pak vyrábí pod jednou střechou v rakouském Linci. Každý pár brýlových sportovních čoček se vyrábí na zakázku se znalostí brýlového rámu, ve kterém pak budou usazeny.

Každou sezónu vídáme na cyklostezkách a sportovištích cyklisty, bruslaře, tenisty, vodáky, turisty a jiné nadšence, kteří sportují ve svých běžných dioptrických obroučkách. Ty máte v nejlepším případě od nás a jsou vhodné k práci, ke čtení a k běžnému fungování. Sportovní, byť nadšeně amatérský výkon, si však žádá mnohem víc co do ochrany zraku.

Evil eye skvěle skloubil prémiovou funkčnost sportovních brýlí, ochranu zraku a dioptrickou korekci. Pro každý model z řady evil eye umíme poskytnout i řešení pro dioptrickou korekci. Přijďte se na evil eye podívat k nám do optiky.

image

image

Sportovci vědí, že špičkových sportovních výkonů lze dosáhnout pouze při absolutní koncentraci. Od ledna 2023 nabízí společnost evil eye nový model prémiových sportovních brýlí, který sportovním nadšencům umožňuje stoprocentní soustředění: roadsense.

[ více informací: evil eye / roadsense ]

Copyright © 1998 - 2024 panOPTIKum  |  Marek Wirth  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber

image