iconPRODEJNA
Rašínovo nábřeží 1571/62, Praha 2
Tel.: 224 911 901  |  Mobil: 608 201 704
Email: panoptikum@panoptikum.cz

Jste zde:  Úvodní strana » Reklamní odkazy » Dveře OK

Bezpečnostní dveře do bytu od firmy Dveře OK

Bezpečnostní dveře do bytu kvalitně, rychle a za dobrou cenu? Společnost Dveře OK vám přesně takové služby nabízí. Je to mladá a velmi perspektivní česká firma, věnující se dovozu, instalaci a montáži kvalitních bezpečnostních dveří do bytu. Výměna starých dveří za nové bezpečnostní dveře není nijak složitá a většinou se obejde i bez větších stavebních úprav.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 383 123
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zaměstnanci společnosti Dveře OK jsou profesionálové a zkušeně vám poradí, jaké dveře, typ nebo dekor bude pro vás nejvhodnější. Dodávka a instalace bezpečnostních dveří do bytu je možná po celé České republice. Velkou výhodu mají základní dekory, ty jsou k dostání hned, speciální zakázky jsou pak dodávané do 6 týdnů. Instalace a montáž je prováděna přibližně do 5 hodin. Navíc si u firmy můžete zakoupit také kvalitní bezpečnostní dveřní doplňky, jako je bezpečnostní kování, bezpečnostní vložky nebo kukátka.

Bezpečnostní dveře do bytu v krásných dekorech

Někdo si možná při vyslovení slov - bezpečnostní dveře do bytu - představí nějaký nevzhledný těžký kovový vchod, ale u firmy Dveře OK tomu tak opravdu není. Firma Dveře OK dodává vkusné moderní estetické a vysoce bezpečnostní dveře. Jsou velmi praktické nejen z bezpečnostního hlediska, ale zároveň si lze vybrat z několika možností velikostí, designu, barev, a to včetně imitace dřeva a zároveň lze volit třídu bezpečnosti proti vloupání nebo kategorii protipožární ochrany. Praktickou výhodou je, že většina materiálu používaného na výrobu vchodových dveří, pochází z darů České republiky.

Dveře OK pro váš bezpečný domov

Všechny bezpečnostní dveře do bytu od firmy Dveře OK zaručují vysokou kvalitu ochrany proti vloupání a nabízí několik kategorií protipožární ochrany. Vchodové dveře do bytu jsou základ vašeho bezpečí a to nejen majetku, ale hlavně vás a vaší rodiny. Velkou výhodu mají vchodové dveře do bytu od společnosti Dveře OK, protože instalace probíhá bez stavebních úprav a bourání. Do pár hodin tak budete mít nové bezpečnostní dveře do bytu. Další přidanou hodnotou vchodových dveří do bytu je protihluková vložka a těsnění, které pomůže šetřit energie. Pokud si nevíte rady, jaké nejideálnější bezpečnostní dveře do bytu vybrat, kontaktujte zkušené profíky z firmy Dveře OK.

Bydlení v paneláku bezpečně s Dveře OK

Chcete se ve svém bytě cítit v bezpečí? Chcete se klidně vyspat? Nebo se nebát nechat děti samotné doma? Pokud v tomto hraje roli vchodové zabezpečení vašeho bytu, tak firma Dveře OK má pro vás dostupné a kvalitní řešení. Za velmi dobré ceny pořídíte vysoce kvalitní bezpečnostní vchodové dveře 80, 90 či 70 a to s mnoha výhodami. Vchodové dveře do bytu dodávané a instalované firmou Dveře OK mají protipožární a kouřotěsné uzávěry, certifikovanou ochranu proti vloupání pomocí vícebodového zámku, speciální mechanické závěsy chránící proti vysazení a protihlukovou izolační vrstvu.

Protipožární dveře do bytu

Protipožární dveře dodávané firmou Dveře OK vyrábí česká firma s dlouholetou tradicí a mnoha zkušenostmi, čímž získáváte jistotu, že kupujete opravdovou kvalitu. Vchodové dveře do bytu splňují bezpečnostní prvky pro klasifikaci EI, EW 30 DP3, mají certifikáty kvality i certifikace v akreditovaných zkušebnách. Tyto certifikáty jsou uznávané pojišťovnami. Protipožární dveře vás tak perfektně ochrání před kouřem i požárem a zároveň před vloupáním. Poptávka u firmy Dveře OK je zdarma, zaměření po Praze a konzultace také a ceny dveří jsou bezkonkurenční, proto neváhejte a chraňte sebe i svůj domov. 

Bezpečnostní dveře do bytu - správný výběr

Vybíráte-li bezpečnostní dveře do bytu, je třeba dát pozor na několik hledisek: na šíři dveří - nejčastěji poptávané jsou 90 nebo 80, také zda se dveře od bytu otevírají dovnitř či ven a na jakou stranu se otevírají, zda vpravo nebo vlevo. Nejpoptávanější variantou bezpečnostních vchodových dveří jsou protipožární dveře 90. Nicméně flexibilita českého výrobce dveří nezná mezí a pokud je váš vchod jakkoliv atypický, neváhejte kontaktovat firmu Dveře OK a poptat si svou speciální zakázku.

Copyright © 1998 - 2024 panOPTIKum  |  Marek Wirth  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber

image