iconPRODEJNA
Rašínovo nábřeží 1571/62, Praha 2
Tel.: 224 911 901  |  Mobil: 608 201 704
Email: panoptikum@panoptikum.cz

Jste zde:  Úvodní strana » Reklamní odkazy » Podlahy Praha

Podlahy Praha

Podlahy Praha, společnost s dlouholetým působením na trhu, společnost zabývající se profesionálně, odborně a ve vysoké kvalitě podlahovými krytinami a to nejen pokládkou a prodejem, ale také službami jako je renovace a broušení. Přemýšlíte o nové podlaze do vašeho domu, kanceláře nebo jiného prostoru? Rozhodně doporučujeme firmu Podlahy Praha, která nabízí nejrůznější podlahové krytiny. Navíc je možnost navštívit rozlehlou pražskou prodejnu, kde vám proškolený personál pomůže s výběrem a poradí další nezbytné detaily. Firma Podlahy Praha se pak zodpovědně postará o služby, jako je pokládka vinylové podlahy, renovace parket, broušení parket nebo kompletní renovace podlah. Pokud vás lákají nové moderní styly, je tu pro vás v nabídce velký výběr vinylových podlah nebo také marmoleum.

 

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

 

Podlahy Praha – proč právě tato firma?

Společnost Podlahy Praha nejen prodává nejrůznější druhy kvalitních podlahových krytin, ale zároveň nabízí doplňkové služby, včetně pokládky, údržby a renovace.

Mezi další výhody patří například:

  • Kvalitní produkty a profesionální přístup
  • Zodpovědné jednání a dodržování termínů
  • Mnohaleté zkušenosti
  • Záruka na poskytnuté služby
  • Možnost osobního výběru v pražské prodejně

 

Podlahy Praha – specializace a služby

Podlahy Praha s.r.o. je společnost, která se zodpovědně postará o výběr podlahy, dle vašeho požadavku a zároveň velmi kvalitně provede další služby. Firma je také odborníkem v nabídce kompletní renovace podlah a také broušení parket. A nejen to, společnost Podlahy Praha nabízí pokládku terasových prken nebo obklady domů dřevem. Firma jde s dobou a vychází maximálně vstříc všem zákazníkům. Například pokládka vinylových podlah je jedna z nejžádanějších služeb od klientů.

 

Podlahy Praha - druhy krytin a podlah

A jak se v těch mnoha druzích podlahových krytin vyznat? Firma Podlahy Praha je jedna z těch, co nabízí opravdu mnoho druhů krytin a to proto, aby mohla vyhovět klientům a jejich požadavkům. V nabídce jsou například koberce, PVC, plovoucí a laminátové podlahy, dřevěné podlahy i parkety a dnes tolik žádaná vinylová podlaha. Ideální je návštěva prodejny Podlahy Praha na Praze 7 v ulici Komunardů 38. Tady se můžete osobně seznámit s materiálem podlahy, vybrat vzor i design, a k tomu všemu vám budou k ruce velmi zkušení zaměstnanci.

 

Podlahy Praha – výběr podlahy není věc snadná

Člověk by si myslel, že si vybere podlahu a je to. Bohužel ale pokud dojde k špatnému nepromyšlenému výběru, podlaha se rychle poničí a nebude plnit požadovanou funkci. Proto je důležité před koupí promyslet několik základních věcí, aby podlaha vydržela a splňovala žádané podmínky.

Nejprve je nutné podívat se, jaký je podklad tam, kam se bude podlaha dávat, jak tvrdý je povrch, a jaké budou vhodné velikosti krycích dílů. Také k čemu bude podlaha sloužit, kde bude umístěna, a jaké jsou na ni nároky. To vše a další věci je potřeba pořádně promyslet, a proto je někdy nejlepší obrátit se na odborníky, třeba na firmu Podlahy Praha, kteří mají mnoho zkušeností a jistě poradí a vyberou to nejvhodnější.

Zásadní roli také hraje požadovaný materiál, například dřevěné podlahy a parkety mají úžasnou vlastnost a to tu, že dají broušením opakovaně renovovat a upravovat, takže opět a opět získávají vzhled nové podlahy. Dnes jsou velmi oblíbené a žádané vinylové podlahy. Do veřejných prostor je zase velmi oblíbené marmoleum

 

Podlahy Praha – další odkazy a webové stránky

Copyright © 1998 - 2024 panOPTIKum  |  Marek Wirth  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR |  » Cookies  |  » Odkazy  |  WebDesign: Jan Weisgerber

image