Vítejte na stránkách naší oční optiky panOPTIKum

Kvalitní kontaktní čočky

Kontaktní čočky dělíme dle délky nošení na kontakntní čočky nošené dlouhodobě, kontaktní čočky čtrnáctidenní a kontaktní čočky denní. Kontaktní čočky s dlouhou dobou nošení můžeme dále rodělit na čočky nošené v denním režimu a čočky nošené nepřetržitě.

Vzhledem k našim dlouhodobým zkušenostem s různými značkami, které se věnují výrobě a distribuci kontaktních čoček jsme se rozhodli dlouhodobě prodávat tyto níže prezentované.

Dailies Comfort Plus

Nabízíme kvalitní kontaktní čočky Dailies od Ciba Vision

Jde o jednodenní kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus vyvinuté společností Ciba Vision. Tyto kontaktní čočky výrazně vylepšují pohodlí, které zajišťují hlavně 3 činitelé zvlhčení: 1) Lubrikant zmírňující tření, který je přidán do roztoku, ve kterém je čočka uchována a tím se zvyšuje pohodlí bezprostředně po aplikaci. 2) Smáčivý činitel zlepšující pocit při mrkání. 3) Každým mrknutím oka se postupně uvolňuje zvlhčující látka. Oči jsou tak po celý den zvlhčovány a zůstávají svěží.

Acuvue Oasys

Prodáváme i kontaktní čočky Acuvue od Johnson & Johnson taktéž velmi kvalitní

Acuvue Oasys jsou naopak až dvoutýdenní silikonhydrogelové kontaktní čočky, které jsou určené pro korekci myopie a hypermetropie. Technologie HYDRACLEAR PLUS uzavírá uvnitř čočky zvlhčující složku, díky které je kontaktní čočka neustále vlhká, dobře smáčivá a vysoce pružná. Zároveň má vynikající propustnost kyslíku. Při dlouhodobém pobytu v klimatizovaném prostředí, nebo při práci na počítači anebo při sledování TV jsou vaše oči s čočkami Acuvue Oasys svěží. Dle studie 84 % nositelů kontaktních čoček, kteří pracují na PC více než 25 hodin týdně souhlasí, že s Acuvue Oasys with Hydraclear Plus zapomínají, že mají nasazené kontaktní čočky.

 

Air Optix Aqua

Nabízíme kontaktní čočky Airoptix Aqua od firmy Ciba Vision

Zástupcem čoček (klasických měsíčních) jsou např. kontaktní čočky Airoptix Aqua, které se vyrábí i v provedení coby torické kontaktní čočky.

Tyto měsíční kontaktní čočky Air Optix Aqua jsou nástupcem oblíbených čoček Air Optix. Do vylepšení patří zvýšení smáčivosti o 30%. Byla také vylepšena odolnost kontaktní čočky protii utváření usazenin. Výborná je též propustnost kyslíku. Pro přechod z kontaktních čoček Air Optix na Air Optix Aqua není třeba přeaplikace.

Air Optix Day & Night

Prodáváme také kontaktní čočky Airoptix Day & Night od firmy Ciba Vision

Kontaktní čočky Air Optix Night & Day se osvědčily na kontinuální (až 30 denní) nošení. Vykazují vyjímečné parametry ve vnímaní konfortu a propustnosti kyslíku a vody.

Jsou to měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro korekci myopie a hypermetropie. Pro svou vysokou propustnost kyslíku je můžete nosit až po dobu 30-ti dní a nocí. Můžete s nimi i spát a vaše oči zůstanou zdravé a stále budou vypadat svěží. Jejich zvlhčující Aqua systém lubrikuje jejich povrch a jemný povrch odolává usazování nečistot.

Další informace

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?